Program zostávajúcich podujatí TI UNIZA na školský rok 2023/2024

17.4.2024 Odkiaľ získať financie na rozbeh startupu. (Financovanie Startupov)

2.5.2024 Zvládanie konfliktných a stresových situácií

9.5.2024 Ako efektívne riadiť startup

14.5.2024 Sebarozvoj

23.5.2024 Ako rýchlo a efektívne otestovať svoj biznis nápad (Idea Validation)

Seminár: Emočná inteligencia

Pozývame Vás na seminár k téme "Emočná inteligencia". Na seminári sa dozvieš niečo viac o emočnej inteligencii, prečo je dôležitá pre osobný rast a úspech vo vzťahoch, práci a v živote všeobecne. Spolu skúsime rozpoznať, identifikovať a porozumieť emóciám u seba a u ostatných. Dátum a čas konania: 19. marca 2024, 13:00 – 14:30 Miesto konania: Žilinská univerzita, Univerzitný vedecký park (budova A, 2. poschodie).

Spaceport_SK

Slovak Space Office spúšťa už tretí ročník inkubačného programu Spaceport_SK, priamo napojeného na firmy a výskumné organizácie z vesmírneho sektora. V Technologickom inkubátore UNIZA sa budeme venovať projektom: ▪ Využitie satelitných technológií v doprave. ▪ Využitie satelitných technológií v inteligentných mestách. Projekt je hybridným modelom spájajúcim „technické učňovstvo“ v inkubujúcich firmách a výskumných organizáciách s online workshopovým programom na rozvoj biznis zručností. Startupy a tímy sa môžu prihlásiť na riešenie jednej z tém navrhnutej inkubujúcimi partnermi v štyroch lokalitách: BA, ZA, NT, KE.

Viac informácií

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať!